אימון זוגי


אימון לזוגיות מיועד לנשים ולגברים שמרגישים שמשהו בזוגיות שלהם כבר לא מתפתח, תקוע, לא מספק, לא מהנה יותר, או לא ממצה את הפוטנציאל. האימון הזוגי מתאים לחיים בזוגיות - נשואים, לא נשואים, עם או בלי ילדים או זוגות בפרק ב'; וכן לפנויים/פנויות המבקשים להיות בזוגיות ומעוניינים לשכלל את כישורי הזוגיות שלהם.

אימון לזוגיות יכול להתקיים בעבודה אישית, זוגית או קבוצתית.
זוגיות טובה מתקיימת כשהשותפים בה מביאים לידי ביטוי את העוצמות, החוזקות והערכים שלהם. מתוך אלה מתחדדים הערכים הזוגיים המשותפים לבני הזוג, והם יכולים לשאוף ולפעול למימוש החזון האישי והזוגי, שניהם ביחד וכל אחד לחוד, בתוך המסגרת הזוגית התומכת.
אימון לזוגיות הוא תהליך חיובי ואופטימי הנשען על גישת הפסיכולוגיה החיובית, היוצאת מנקודת הנחה כי האדם הוא טוב ביסודו ומבקשת למצוא דרכים לשיפור התפקוד על ידי העצמת חוזקותיו. הגישה מתמקדת בעוצמות ובכלים הקיימים והזמינים לאדם, תוך חקירת התכונות והרגשות החיוביים: ביטחון, אומץ, יצירתיות, חברות, יושר, מסירות, שיתוף ועוד.

רבים בוחרים באימון זוגי תוך הצהרה על ספקנות באשר להצלחת ההתערבות המקצועית עם משפטים כמו: אני מיואש, לא נראה לי שיש סיכון לקשר, נעלמה האהבה, הפער גדול מידי, שום דבר כבר לא יציל אותנו... לכן, לא פעם יש להקדיש מספר פגישות על מנת להזכיר לאנשים מהו הטוב שנשכח בכל הלא-טוב שאנו כל כך זוכרים לדקלם באופן מצטיין ומדויק רוב הזמן, ומה ניתן כן לעשות בתוך כל ה"אין מה לעשות".

אימון זוגי מאפשר התבוננות מקדמת עשייה ב-איך מתקרבים לעצמנו ולבן/בת הזוג שלנו מחדש, מתוך העוצמות והיכולות, מתוך הכן במקום הלא, בתוך תהליך שמתווה מסגרת הפותחת מרחב לחופש וליצירה של מציאות חדשה מתוך מרחב הלא ידוע.

 
              שם מלא
              טלפון
              נייד
              דוא"ל