אימון אישי

האימון הוא תהליך תוצאתי, בו שותפים לדרך שניים: המאמן והמתאמן.
הנחת העבודה היא כי כל אחד מאיתנו אחראי על חייו, תמיד. כלומר, לטוב או לרע, באושר או בצער, בהצלחה או בלעדיה - אתם הבעלים היחידים של חייכם. אתם נושאים באחריות עכשיו, ותמיד תישאו בה. אתם יוצרים את התוצאות בחייכם, כל הזמן, בכל רגע ורגע.

בין אם אתם מרוצים מחייכם ובין אם לא – אתם אחראים על חייכם ועל התוצאות שאתם חווים בהם. אתם יוצרים את ניסיון חייכם במו ידיכם. החדשות הטובות הן שאם אתם מבינים שאתם האחראיים על חייכם, אז אתם מבינים שגם כל הפתרונות נמצאים אצלכם.

מסגרת האימון מאפשרת למתאמן להבחין בפער בין המצוי לרצוי בעולמו, להגדיר מה רצוי עבורו ולהציב מטרות ישימות ומדידות להשגת תוצאות טובות וחדשות עבורו ועבור חייו. בתוך תהליך האימון המתאמן מצטייד בכלים מעשיים והווייתיים שיסייעו לו להשיג את מטרותיו. במסגרת האימון נפתח למתאמן מרחב הקשבה חדש, שבו הוא מקבל הזדמנות לשאול שאלות שלא שאל עד כה, ולהשיב עליהן ממקומות בתוך עצמו, שעוד לא הכיר. כך, המתאמן מוזמן לצאת מהמקום הרגיל שלו ולהתוודע למגרש חדש, שאפשרי עבורו, בו הוא יוכל להתקרב לעצמו, לכבד את המילה שלו, להיות בעל עוצמה, לגלות את האומץ, לבחור לוותר על פרשנויות והסברים, להיות בעל כריזמה ולהגיע למקומות חדשים.

התהליך האמוני מחבר הוויה ועשייה – המתאמן מתחבר לעוצמות ולערכים שלו ובוחן את קיומם או אי קיומם בעולמו. הבחינה הזאת מהווה קרקע איתנה לצמיחה ומינוף חייו מתוך העוצמות הפנימיות שלו, ולכן התוצאות עוצמתיות ונותרות לאורך זמן.

 
              שם מלא
              טלפון
              נייד
              דוא"ל